Regulamin sklepu www.aletanio.net

Infomacje o firmie

Sklep internetowy działający pod adresem Aletanio.net prowadzony jest przez firmę

GLOBAL TRADE NGHIA HIEP PHUNG

NIP: 7010573190    REGON: 364319455

Siedziba firmy:                  ul. Polna 51/14, 05-552 Wólka Kosowska 

Adres korespondencyjny: ul. Grójecka 194/211, 02-390 Warszawa

Ceny

Wszystkie ceny podawane w sklepie internetowym są cenami brutto mają one jednak charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

Zamówienia 

Zamówienia w sklepie internetowym można składać poprzez witrynę internetową www.aletanio.net

Oferta sklepu internetowego nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. a zatem złożenia przez Klienta nie oznacza natychmiastowego zawarcia umowy.

Składając zamówienie, Klient świadomie zgadza się na przetwarzanie i wykorzystanie jego danych osobowych w celu realizacji zamówienia. Dane te nie są przetwarzane ani wykorzystywane w żadnym innym celu. Klient ma prawo wglądu do swoich danych, do ich korekty oraz żądania zaprzestania ich wykorzystywania.

Sklep zastrzega sobie możliwość anulowania zamówienia, które nie zostało odebrane lub opłacone przez Klienta w ciągu 10 dni od jego złożenia.

Złożenie zamówienia nie jest równoznaczne z jego przyjęciem. Sprzedawca może odmówić realizacji zamówienia, także bez podania przyczyny.

Dostawa

Towar zamówiony w sklepie internetowym www.aletanio.net dostarczamy za pomocą firmy kurierskiej lub pocztą polską.

Czas realizacji zamówienia składa się z okresu do wysłania towaru (czas realizacji płatności przez zamawiającego) oraz czasu potrzebnego na dostarczenie gotowe przesyłki do Klienta, który zależne od stanu dostępności lub jego brak. Jeśli jest dostępny to wynosi od 2 do 5 dni roboczych. Jeśli brak to od 6 do 45 dni roboczy.

Sposób płatności

Płatności za zakupy w sklepie internetowym www.aletanio.net możemy być dokonywana w następujący sposób:

Przedpłata przelew na rachunek bankowy.

ING Bank: 35 1050 1025 1000 0092 6721 1358 

Zwrot towaru

Konsument w okresie 10 dni od dostarczenia zamówionego towaru drogą wysyłkową, ma prawo jego zwrotu bez podania przyczyn.

Zwrot towaru odbywa się na koszt klienta. Towar zwracany nie może nosić oznak użytkowania. Każdy element musi być kompletny i fabrycznie zapakowany, towar dostarczony w oryginalnym opakowaniu w stanie niezmienionym. W przypadku niespełnienia powyższego warunku towar nie zostanie przyjęty. 

Zwrot towaru do sprzedawcy powinien nastąpić niezwłocznie, nie później niż w terminie 14 dni od momentu odstąpienia od umowy kupna/sprzedaży.                Zwrot następuje za pisemnym potwierdzeniem odbioru towaru przez sprzedawcę. Wraz z odsyłanym towarem klient winien zwrócić wszelkie produkty/świadczenia, które otrzymał gratisowo, a/lub których warunkiem otrzymania lub otrzymania w preferencyjnej cenie był zakup zwracanego sprzętu.

Gwarancja

Wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym www.aletanio.net są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych, oraz zostały legalnie wprowadzone na rynek polski.

Gwarancja, rękojmia, oraz prawo odstąpienia od umowy nie obowiązują gdy produkt dotknięty jest uszkodzeniami mechanicznymi pochodzenia zewnętrznego.

Podstanowienia końcowe

Złożenie zamówienia jest równoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu.

Firma Global Trade Nghia Hiep Phung nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w korzystaniu ze sklepu internetowego www.aletanio.net zaistniałe przyczyn Firma Global Trade Nghia Hiep Phung prowadząca sklep www.aletanio.net zastrzega sobie prawo zmiany niniejszego regulaminu.